top of page

טכנולוגיות אבטחה

גולת הכותרת של פעילות החטיבה הטכנולוגית של החברה היא הפיתוח וההפעלה של מערכות אוטונומיות כדוגמת הקרון הטכנולוגי – נשר 5. הקרון הטכנולוגי נותן מענה לאתגרי אבטחה שונים – החל ממקומות מבודדים ומרוחקים נטולי חיבור לחשמל ולתקשורת, ועד לאתרים שממוקמים במקומות הומים שמסיבות שונות בחרו נדרשת חליפת המיגון של נשר 5 כחלופה למאבטחים אנושיים.
היום פרושות ברחבי ישראל הדור הרביעי והמתקדם של מערכות נשר 5 מהגולן ועד אילת, תוך מתן מענה טכנולוגי איכותי של חליפות מיגון חדשניות שמחליפות את שיטות האבטחה הקלאסיות, וחוסכות משאבים אדירים ללקוחות.

יתרונות מערכת נשר 5 דור 4

מערך טכנולוגי יעיל שנותן מענה רחב לכל תרחיש ביטחוני אפשרי

מערכת טכנולוגית אוטונומית שמחוברת למוקד מאויש 24/7 מהווה חלופה יעילה וזולה הרבה יותר מהצבת מאבטחים באתרים רגישים שדורשים כיסוי אבטחה מלא ומקצועי. המערכת מאפשרת הגנה על נקודות רגישות בגבולות או באתרי עבודה, ונותנת מענה ביטחוני גם לפרויקטים זמניים קצרים, וגם לפרויקטים ארוכי טווח.  הקמת המערכת אורכת שעות אחדות, ונותנת מענה מיידי ושקט ביטחוני מלא.

מאפיינים טכניים של המערכת

מצלמות באיכות גבוהה מאפשרות מעקב ותיעוד היקפי של 360 מעלות.

מערכת מצלמות אנליטית, מכ"ם, אמצעי גילוי ומכשירי האזנה ואיכון מתקדמים מאפשרים למוקד לזהות וליירט כל פעילות המתרחשת בשטח המאובטח.

תורן פניאומטי בגובה 10 מ׳ מאפשר שליטה וקו ראייה עם שטח רחב.

מערכת חיישנים, גלאים ומכשירי מעקב מספקים כיסוי ושליטה מלאים גם בשטחים מורכבים ותנאי מזג אוויר ומאתגרים.

מכשירי האזנה ואיכון מתקדמים, מאפשרים למוקד לשמוע ולאכן פעילות בשטח.

ערוצי תקשורת מאובטחים מאפשרים קשר רציף ומוצפן עם המוקד.

מוקד מאויש 24/7 שולט על המערכת ומפעיל צוות מקומי מהאזור בזמן אמת.

חיבור לחמ״ל מקומי מאובטח בנוסף לצוות המוקד של צוות 5.

✓ פנסים רבי עוצמה מאפשרים להאיר נקודות חשודות בלילה בשליטה מרחוק.

✓ רמקול כריזה עוצמתי שמותקן במערכת יוצר הרתעה ונותן מענה לאירועים שונים.
 

✓ פנלים סולריים מספקים את כל תצרוכת החשמל של המערכת, וגנרטור גיבוי נותן מענה מלא לכל תרחיש בו יש צורך בחשמל נוסף.

מכ״ם סריקה באתר לקוח

למי שמתעניין בהיסטוריה
כך זה התחיל

לפני 12 שנה, אחד הלקוחות הגדולים והוותיקים של החברה היה צריך לבצע עבודת תשתית מורכבת מערב לגבולות ישראל. הבעיה של הלקוח וגם שלנו היתה שלא ניתן היה להציב מאבטחים באתר העבודה, מכיוון שזה מחוץ לגבולות כאמור, ויש מדינות שלא אוהבות שנכנסים אליהן אנשים חמושים שאינם אזרחי המדינה.

כדי לפתור את הבעיה בנינו קרון גדול שעליו הקמנו מערכות רבות של מצלמות על עמודים, חיישנים, גלאים מסוגים שונים ועוד אביזרים אחרים של תקשורת והצבנו אותו במרכז אתר העבודה והמערכות שידרו בצורה מוצפנת לארץ. 

בגלל שאתר העבודה היה בשטח מבודד ללא חיבורים לחשמל או תקשורת, נאלצנו למצוא פתרונות יצירתיים, ובנינו מערכת של פאנלים סולריים ומערכות תקשורת שיוכלו לפעול בצורה עצמאית ללא כל חיבור.

טו מייק אה לונג סטורי שורט – הסיפור עבד! האתר היה מאובטח כמו שצריך, והלקוח היה מרוצה.

אז נפל לנו האסימון והתחלנו לפתח את הקרון הטכנולוגי כמענה לאתגרי אבטחה גם בתוך ישראל, והקמנו את חטיבת המחקר והפיתוח, שלב אחרי שלב הגענו למערכת חדשנית שמבוססת על טכנולוגיות מתקדמות – נשר 5 – דור 4, שנותנת מענה לאתגרים ולצרכים שמתעדכנים ללא הרף.

נגלה גם שהמערכת שלנו יודעת להוציא רחפנים ייעודיים בזמן אירועי אמת באמצעות המפעילים מהמוקד, ויודעת אפילו להפעיל כלי נשק שונים שמותקנים עליה, אבל על זה נרחיב פעם אחרת.

bottom of page